VYPSÁNY NOVÉ KURZY JARO - Budějovická

V nabídce tanečních kurzů naleznete nové kurzy pro pokročilé tanečnice, které se budou otevírat od března 2016. Neváhejte a přihlaste se!

 

TANEČNÍ VEČÍREK AIRIN

Dne 17.6.2014 se uskutečnil taneční večírek při příležitosti ukončení kurzů tanečnice a lektorky Airin. Diváci měli možnost vidět celkově 7 vystoupení. Dámy a slečny z kurzu mírně pokročilých odtančili dvě choreografie a začátečnice taky předvedli svoje pokroky. Pro diváky zatančili i tanečnice Airin a Zanthia. Fotografie budou brzy k vidění.

ROK 2013 S TANCEM

V roce 2013 jsem se účastnila několika soutěží, objevila jsem se na benefičním vystoupení Orientální taneční Rej v Beroune a jako každoročně jsem vystupovala v rámci Dobřichovických Alotrií. Výběr fotek a videa naleznete v galerii.

DOBŘICHOVICKÁ ALOTRIA 2012

Tuto sobotu (8.9.2012) se v Dobřichovicích konal již 8. ročník jednoho z největších festivalů historického šermu, který pořádá Sdružení Alotrium. Jako doprovodní program měli diváci možnost kromě jiného shlédnout tři má vystoupení. Zanthia Absolon poprvé před stovkami diváků! Fotky z akce najdete v Galerii zanthia.webnode.cz/galerie/#dsc-3233-jpg

ALFA ORIENT 2012

26. Května se v Pardubicích konal první ročník taneční soutěže Alfa Orient. Společně s tanečnicí Airin jsme vyrazily na výpravu za úspěchem v kategoriích Sólo - hlavní, Sólo - starší a Duo. Z kategorie Sólo - hlavní a Duo jsme si odnesly nádherné třetí místo a Airin ve své kategorii vytančila stříbrnou pozici. Domů jsme si teda přivezly tři plaketky, diplomy a kytičku k tomu. Fotografie a mé sólové vystoupení z akce jsou k vidění v sekci Galerie. Airin zatančila nádherné Beledi, na které se můžete podívat tady: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1B3MjDiKH2Y

SEMINÁŘ V DOBŘICHOVICÍCH

V sobotu 11.2.2012 v 16:00 se v Dobřichovicích v sále Dr. Fürsta uskuteční seminář základů břišního tance. Cena tříhodinového semináře je 200 Kč. Na semináři probereme základní figury (boky, hrudník, ruce...), naučíme se společně jednoduchou choreografii a zatančíme si do rytmů tradiční orientální hudby. Sál má omezenou kapacitu, proto je ideální si místa zarezervovat předem na uvedených kontaktech.

Těšíme se na Vás!

pozvanka.jpg (895,4 kB)